Sütaş Mihaliç Peyniri 350 G

Sütaş Mihaliç Peyniri 350 G

Marka: Sütaş
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Sütaş Mihaliç Peyniri 350 G

Sütaş Mihaliç Peyniri, yüzde 100 doğaldır ve katkı maddesi içermez. Meşhur Susurluk tostunun lezzeti mihaliç peynirinden gelmektedir. Kendine özgü bir lezzeti olan Sütaş Mihaliç Peyniri, sert, tuzlu, bol gözenekli ve besleyici bir peynir çeşididir.


Sütaş Mihaliç Peyniri, üretiminden sonra en az 3 ay olgunlaştırılıp kendine has tadını kazandıktan sonra tüketime sunulmaktadır. Kahvaltıda, hamur işlerinde kullanabileceğiniz gibi kızartarak nefis salatalar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca makarnanın üzerine rendeleyerek farklı bir lezzet elde edebilirsiniz.


Peyniri keserken, peynir bıçağı kullanılmalıdır ve bıçağın ıslatılması gerekmektedir. Bu peynirin düzgün kesilmesine yardımcı olacaktır. Peynir eğer hemen tüketilmeyecek ise, kendi ambalajında saklanmalıdır. Tüm peynir çeşitleri, ışıksız ortamda, buzdolabında muhafaza edilmelidir. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi