DSACategoryId/20000000000006/20000000001142/20000000010429

Starbucks Frappuccino Coffee 250 Ml

Marka: Starbucks
17,90 TL
15,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Starbucks Frappuccino Coffee 250 Ml

Starbucks'ın kaliteli kahve çekirdeklerinden yapılan ve sütlü, şekerli hafif kahveleri tercih edenler için uygun, oldukça hafif bir tada sahip olan Starbucks Frappucino Coffee, soğuk kahve keyfinin farkında olan ve soğuk kahveye her an, her yerde ulaşmak isteyenler için oldukça kolaylık sağlıyor.

Yanınızda da rahatça taşıyabileceğiniz Starbucks Frappucino Soğuk Kahve, Arabica kahve çekirdeklerinden elde ediliyor. Arabica kahve çekirdeklerinin yoğun ve kaliteli tadını uygun miktarda süt ve şekerle birleştiren ve kusursuz bir kıvam yaratan Starbucks, cam şişesi sayesinde kahve hazzını üst boyutlara taşıyor. Özellikle yaz aylarında insanı serinleten ve canlandıran Starbucks Frappucino Coffee Soğuk Kahve, yazın tadını çıkarmanızı sağlayacak.

Net Miktar (g/ml)
250

Menşei
DANİMARKA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ANELE GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi