DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000070667

Solo Plant Sıvı Orkide Besini 250 Ml

Marka: Solo Plant
12,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Solo Plant Sıvı Orkide Besini 250 Ml

Solo Plant Sıvı Orkide Besini, narin orkidelerinizin gelişiminin sağlıklı bir şekilde tamamlamasını sağlar. Son derece hassas ve nazik bir bitki olan orkideleri kökten besleyen sıvı besin kaynağı, bitkinizin çiçeklerinin coşmasına sebep olur. Özel bakım isteyen bu narin tür için dikkat etmeniz gerekenler; havası, suyu ve saksısıdır.

Orkidelerinizin kökleri diğer bitkilerden farklı olarak, tıpkı yapraklarında olduğu gibi klorofil barındırır. Güneş ışığında hem kökleri hem de yaprakları fotosentez yapan bitkinizi şeffaf saksıda barındırmanızı öneririz. Çiçek açma dönemlerinden önce kullanacağınız Solo Plant Sıvı Orkide Besini ise bitkinizin tomurcuklanmasına yardımcı olur.

 

 

Net Miktar (g/ml)
250

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SOLO PLANT SÜS BİTKİLERİ ÜRETİM VE PAZ.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi