DSACategoryId/20000000000008/20000000000141/20000000001182

Sleepy Natural Yenidoğan Islak Havlu 3X40 Adet

Marka: Sleepy
32,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sleepy Natural Yenidoğan Islak Havlu 3X40 Adet

Bebeklerin hassas cildi ayrı bir ihtimam gerektirdiği için özel olarak hazırlanan Sleepy Natural yenidoğan ıslak pamuklu havlu, bebeğinizin cildini tahriş etmeden temizliyor. Saf su, bambu ve pamuktan oluşan özel formülü sayesinde yenidoğan bebeklerin cildini hem nemlendiren hem de temizleyen bebek ıslak mendili, 40 yapraklı 3 ayrı paket içeren ambalajında satışa sunuluyor.

Bebeğinizin altını değiştirirken ya da günlük bakımını yaparken kullanabileceğiniz ürün saflaştırılmış su ile en hassas temizliği gerçekleştiriyor. Bambu ve pamuğun yumuşak dokusunu bir araya getiren ürün, bebeklerin cildinde tahriş ve kızarıklık yaratmadan nazikçe geziniyor. Bebeklerinizin hassas cildine zarar vermeden temizleyen ürünü satın almak için alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

 

 

Net Miktar (g/ml)
120000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ERUSLU SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi