DSACategoryId/20000000000008/20000000000141/20000000001182

Sleepy Islak Havlu Zeytinyağı&Pamuksu Lif 90'Lı

Marka: Sleepy
7,40 TL
5,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sleepy Islak Havlu Zeytinyağı&Pamuksu Lif 90'Lı

Pamuksu yapısıyla ciltlere hassas şekilde bakım yapan Sleepy, bebeğiniz ve kendiniz için güven içinde kullanmanız için geliştirilir. Yenidoğan ıslak havlu, zeytinyağı özlerini taşıyan pamuksu dokusuyla cildinize bakım yaparak temizler.

Farklı cilt yapılarına uygun olarak hazırlanan Sleepy Zeytinyağlı Islak Havlu, alkol ve paraben kullanılmadan üretilir. Uzun süre kesintisiz olarak kullanmanız için daha fazla üründen oluşan paket, koruyucu kapağı ile havluların daima temiz kalmasını sağlar. Zeytinyağı özlü Sleepy, vücudun doğal dengesini koruyan dokusuyla ferah ve canlandırıcı bir etki yaratır. Pamuk yumuşaklığındaki lifleri sayesinde cildinizi koruyan ürün, Sleepy Pepe Islak Havlu 90'lı ile birlikte aradığınız ideal bakıma ulaşmanın pratik yoludur. 

Net Miktar (g/ml)
90000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ERUSLU SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi