DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000010816

Sitil Spor Ayakkabı Bakım Seti

Marka: Sitil
25,90 TL
19,43 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sitil Spor Ayakkabı Bakım Seti

Sitil Spor Ayakkabı Bakım Seti, ihtiyaç duyduğunuz tüm spor ayakkabı bakım ürünlerini bir araya topluyor. Setin içeriğinde antibakteriyal özellikte ayakkabı deodorantı, spor ayakkabı temizleme süngeri ve spor ayakkabı temizleme şampuanı bulunuyor.

Sitil spor ayakkabı temizleme süngeri çift tabakalı yapısı ile etkili bir temizleme yapıyor. Spor ayakkabı deodorantı bakteri oluşumunu önleyerek kötü koku oluşmasına engel oluyor. Ayakkabı deodorantının etkili olabilmesi için ayakkabı temiz ve kuru iken uygulanması gerekiyor. Spor ayakkabı temizleme köpüğü yani şampuanı ise çamaşır makinesine gerek duymadan sünger yardımıyla temizlemeye imkan tanıyor.

Kullanım Önerileri
SNEAKER SÜNGER KULLANIMI: Süngeri eşyanın kirli kısmı üzerine temizleyici gelene kadar bastırıp gevşeterek sürünüz.Oluşan köpüğü bir bez parçası yardımı ile alınız.Ayakkabınızın süet-nubuk kısımlarına uyguladıktan sonra kurumadan sert bir fırça ile(eski bir diş fırçası gibi) fırçalayınız.SNEAKER DEODORANT KULLANIMI:Kutuyu iyice çalkalayınız,dik tutarak ayakkbınızın içine sıkınız ve 5 dakika kurumaya bırakınız.En iyi sonuç için,ayakkabınıza her giyilişten sonra uygulamanız tavsiye edilir.

Net Miktar (g/ml)
225

Menşei
TÜRKİYE

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
BESİCE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi