DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000010816

Sitil Sneaker Temizleme Köpüğü 150 Ml

Marka: Sitil
20,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sitil Sneaker Temizleme Köpüğü 150 Ml

Zamanla kir ve tozdan etkilenip görünümü eskiyen ayakkabılarınıza bir ayakkabı temizleme ürünüyle bakım yapabilirsiniz. Gün içinde kirlenen ve üzerinde bir tabaka oluşan her türlü ayakkabınızı Sitil Ayakkabı Temizleme Köpüğü ile kolayca temizleyebilirsiniz. Ayakkabınıza zarar vermeden temizlik ve bakım yapmanız için tasarlanmış olan bu ürün hayatınızı kolaylaştırabilir. 

Sitil Ayakkabı Temizleme Köpüğü kullanıldığı andan itibaren köpük formu sayesinde ayakkabı üzerindeki kiri kabartır ve kolay temizlenmesini sağlar. Deri, süet, nubuk, rugan ve kumaş malzemeden yapılmış her türlü ayakkabınızda hızlı sonuç almanız için geliştirilmiş Sitil Ayakkabı Temizleme Köpüğü 150 ml ambalajında satılır.

Kullanım Önerileri
Her tür süet, nubuk ve düz deriden mamül deri eşyalarınızıtemizler, yumuşatır, besler, ömrünü uzatır.KULLANIMI : Kullanmadan öncekutuyu iyice çalkalayınız. Kutuyu dik olarak deri üzerine sıkınız.Temiz bir bezle uygulayınız. Kuruduktan sonra istenirse yüzeyi fırçalayarakparlatabilirsiniz. Sık boyanan deri eşyalara düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.DİKKAT:Basınçlı ambalajdır.Direk güneş ışığında ve 50°C geçen ortamlarda bırakmayınız,ateşe yaklaştırmayınız.Kızgın yüzeylere,akkor veya çıpla

Net Miktar (g/ml)
150

Menşei
TÜRKİYE

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
BESİCE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi