DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000010816

Sitil Sneaker Koruyucu 150 Ml

Marka: Sitil
20,90 TL
15,68 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sitil Sneaker Koruyucu 150 Ml

Sitil Sneaker Koruyucu, ayakkabıların yağmurdan, çamurdan ve sıvı temasından zarar görmesini engelliyor. Deri ayakkabı ve eşyalar için kullanılabilen ürün, çantalara veya deri diğer eşyalara da uygulanabiliyor. 

Su itici sprey, sneakerlara, çizmelere, topuklu ayakkabılara ve botlara iz yapan, rahatsız eden su temasına mani oluyor. Sitil ayakkabı koruyucu farklı renklerdeki deri yüzeylere kolaylıkla uygulanıyor. Kullanımı oldukça kolay ve fonksiyonel olan ürünün her evde bulunması gerekiyor. Ayakkabı bakımında uzman olan Sitil ayakkabı koruyucu, spreyli şişe yardımıyla elle temas etmeden ayakkabıyı koruma altına alıyor.

Kullanım Önerileri
Özel fomülü ile elastik malzeme ve rugan deriler haricinde her çeşit düz yüzeyli,doğal, suni, süet, nubuk ve tekstilden mamul eşyalara su geçirmezlik özelliği verir, renklerini canlandırır. Uygulanan yüzeyde leke oluşumunu engeller, kir ve çamura karşı korur. Ayakkabıya uygulandığında yağmur ve kar suyu emmesini, yağ ve çamurun yüzeyine tutunmasını engeller, suya dayanıklı koruyucu tabaka oluşturur.Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayınız. Test için görünmeyen bir yerinde bir miktar uygulayıp,

Net Miktar (g/ml)
150

Menşei
TÜRKİYE

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
BESİCE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi