DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000010816

Sitil Sneaker Ayakkabı Deodorantı 150 Ml

Marka: Sitil
18,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sitil Sneaker Ayakkabı Deodorantı 150 Ml

Ayakkabılarınızın içerisinde oluşabilecek istenmeyen kokulara Sitil ayakkabı deodorantı ile son verin. Anti-bakteriyal özelliği sayesinde bakteri oluşumun önüne geçen Sitil ayakkabı deodorantı, hem ayakkabılarınızı iç yüzeyini dezenfekte eder, hem de temiz ve ferah kokmasını sağlar. Dermotolojik olarak test edilerek kullanıcıya sunulan ayakkabı deodorantı, özellikle sneaker türü spor ayakkabılar için üretilmiştir. Ergonomik spreyli ucu sayesinde pratik kullanım sağlar. Püskürttükten sonra birkaç saniye bekleyip ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Verdiği ferahlık hissi uzun süre devam eder.

Ürün Özelliği

  • 150 ml
  • Temiz ve kuru ayakkabı ile kullanılması önerilmektedir.

Kullanım Önerileri
Serinlik ve temizlik hissi veren kokusu ile ayak sağlığınıza ve temizliğinize yardımcı olur.Bütün deri ve tekstil ayakkabılarınız için uygundur.KULLANIMI: Kutuyu iyice çalkalayınız, dik tutarak ayakkabınızın içine sıkınız ve 5 dakika kurumaya bırakınız. En iyi sonuç için, ayakkabınıza her giyilişten sonra uygulamanız tavsiye edilir.

Net Miktar (g/ml)
150

Menşei
TÜRKİYE

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
BESİCE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi