DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000010816

Sitil Ayakkabı Genişletici 150 Ml

Marka: Sitil
20,90 TL
15,68 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sitil Ayakkabı Genişletici 150 Ml

Sitil Ayakkabı Genişletici Sprey, formülündeki yağlarla deriyi yumuşatıyor, ayakkabının genişleyerek kolay giyilmesine yardımcı oluyor. Sert deri, özellikle yeni ayakkabılarda giymeyi zorlaştırıyor, ayağı sıkarak rahatsızlık veriyor. Stil ayakkabı genişletici sprey sayesinde ayakkabılar yıpranmadan genişliyor, ayakkabılar gün boyu konforla kullanıcılara eşlik ediyor.  

Temiz ve kuru haldeki ayakkabılara uygulanan sprey sonrası ayakkabı giyiliyor ve genişlemesi sağlanıyor. Ürün aynı zamanda derinin bakımına da yardımcı oluyor. Hem kadın hem de erkek ayakkabılarını genişletebilen sprey, tüm renk ve türdeki ayakkabıda kullanılabiliyor. Tek uygulamada fark edilir genişleme sağlıyor. 

Kullanım Önerileri
AYAKKABINIZIN DERİSİNİ YUMUŞATIR VE KOLAY GİYİLMESİNİ SAĞLAR.KULLANMADAN ÖNCE KUTUYU ÇALKALAYINIZ.AYAKKABINIZI SIKAN,VURAN VEYA SERTLEŞMİŞ KISIMLARINA İÇTEN VE DIŞTAN SIKINIZ.KÖPÜĞÜN ETKİSİNİ GÖSTERMESİNİ BEKLEYİNİZ VE HEMEN GİYİNİZ.GEREKTİĞİNDE İSLEMİ TEKRARLAYINIZ.

Net Miktar (g/ml)
150

Menşei
TÜRKİYE

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
BESİCE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi