DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010762

Sista Şeffaf Silikon 310 Ml

Marka: Sista
34,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sista Şeffaf Silikon 310 Ml

Yüzde 100 silikondan üretilmiş olan Sista Silikon Beyaz, antibakteriyeldir. Şeffaf yapısı, dolgu malzemesinin görünmesini istemediğiniz durumlar için idealdir. Ağaç, metal, PVC, kapı, pencere gibi eşyaların aralarında dolgu, yalıtım ve yapıştırma amacıyla kullanılır. Isı yalıtımı için, ısı cam montajında, duşa kabinlerde, banyo ve mutfaklar, ihtiyaç duyulan pek çok yerde ihtiyaç karşılayan Beyaz Silikon, suya maruz kalan birleşim yerlerde de kullanılabilir. Isı, nem gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olan ürün, küflenme ve sararma yapmaz, tek komponentlidir, yaşlanmaya ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. çatlamaz, hacim kaybına uğramaz. Elastik yapısını daima koruyan ürünü kullanırken, dolgu aralıkları temiz, kuru, yağ ve tozda arındırılmış olmalı. Varsa daha önceki dolgu malzemesi atıkları, tutunmayı engelleyen maddeler, kirler temizlenmeli, kabarmış boyalar kazılmalıdır.


Dolgunun düzgün olması için, uygulayacağınız bölgenin her iki tarafına bant çekiniz. Kartuşun ağız kısmını kesiniz. Plastik kanülü takınız ve ucunu derze göre yatay olarak kesiniz. Silikon uygulandıktan sonra yüzey, deterjanlı suya batırılmış spatula veya benzeri bir aparat ile bastırarak düzeltilebilir. Kullandığınız aletleri ise alkol ile temizleyebilrisiniz.

Net Miktar (g/ml)
310

Menşei
BELÇİKA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi