DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010762

Sista Renew Silikon Kaplama 100 Ml

Marka: Sista
29,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sista Renew Silikon Kaplama 100 Ml

Siste Renew silikon kaplama ürünü, güçlü yapısı ve kendiliğinden düzeltme özelliğiyle izolasyon sağlamanız gereken tüm yüzeylerde profesyonel dokunuşlar yapmanıza yardımcı olur. Özel başlığı sayesinde kullanımı kolaylığı sağlar.

Ürünü, eskiyen silikonların bulunduğu pencere ve mutfak tezgahı gibi alanlarda, eski silikonları temizlemenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Sista Renew silikon kaplama ile soğuk hava geçiren camlarınızdaki hava akışını engelleyebilir; su akıtan tezgahlar yüzünden mutfağınızda oluşan nem ve kirlilik problemini ortadan kaldırırabilirsiniz. El işleri ve hobiler için de tercih edilen Sistan Renev silikonlar, pratik kullanımı ile öğrencilerin projelerinde de büyük bir yardım sağlar. Küfe karşı dirençli yapısı sayesinde Sista Renew silikon kaplama ürünü uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Net Miktar (g/ml)
100

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi