DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Şık Barbie

Marka: Barbie
34,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Şık Barbie

Mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Adet fiyatıdır. Tercih ettiğiniz çeşidi ürün notuna ekleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz çeşit mağaza stoklarında mevcut ise, tercih ettiğiniz çeşit teslimi yapılabilecektir.


Barbie oyuncak serisinin en güzel modellerinden biri olan Şık Barbie, modaya ve tasarımlara ilgi duyan kız çocuklarının beğenisini kazanıyor. Gösterişli kıyafetler içerisinde oldukça göz alıcı görünen Barbie ile çocuklar birbirinden yaratıcı oyunlar oynuyor. 

Değiştirilebilir elbise özelliğine sahip Barbie bebek modelini, çocuklar kendi zevklerine ve hayal dünyalarına göre giydirebiliyor. Serinin farklı modelleri ile bir arada oyunlar oynamak ve arkadaşlarıyla yeni oyunlar keşfetmek çocukların sosyalleşmesine katkı sağlıyor. 

Sarı saçları ve mükemmel makyajı ile dikkat çeken Şık Barbie, sergilemeye imkan veren kutusu içinde çok sevimli görünüyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ENDONEZYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MATTEL OYUNCAKÇILIK TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi