DSACategoryId/20000000000006/20000000001142/20000000011034

Sihirix Sihirli Pipetler Çikolatalı - Muzlu 30 G

Marka: Sihirix
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sihirix Sihirli Pipetler Çikolatalı - Muzlu 30 G

SihiriX Sihirli Pipetler Çikolatalı - Muzlu, eğlenceli bir lezzete dönüştüren aromalı granüllerle dolu bir pipettir. %100 doğal içeriği ve lezzetiyle çocukların gelişimi, dengeli beslenmeleri için gerekli sütü sevmelerine yardımcı olur.


SihiriX’in sihirli pipetlerdeki çikolata, muz ve çilek granülleri %100 doğal içeriğiyle bir bardak soğuk süte her yudumda keyif katar: Her iki ucu da kilitlenmiş pipetlerin içindeki özel bir teknikle üretilen granüller eriyerek son yuduma kadar sütü leziz bir deneyime dönüştürür. 


Sihirli pipeti bir bardak soğuk süte daldırın, için ve lezzetin tadına varın! Her yudumda çözülen granüller sütünüzü mükemmel bir tada dönüştürsün! 


SihiriX’te hangi tatlar var? Çikolatalı, çilekli ve çikolatalı-muzlu seçenekleriyle SihiriX her yaştan süt sevenlere farklı tatlar sunuyor. 


SihiriX’lerinizi 5’li paketleriyle istediğiniz her yere taşıyabilir; günün her saati soğuk bir bardak süte daldırıp keyifle tüketebilirsiniz!


SihiriX Lezzetlidir: Çikolata, çilek ve çikolata-muz seçenekleriyle SihiriX sütü şenlendiriyor, her yaştan sütü sevenlere hitap ediyor! 


SihiriX Güvenlidir: SihiriX, IFS Sertifikası (International Food Standard / Uluslararası Gıda Standardı) güvencesiyle sizlere ulaşır. 2000 yılında gıda güvenliğini arttırmak üzere kurulan Global Food Safety Initiative (Küresel Gıda Güvenliği İnisiyatifi) tarafından geliştirilen bu standart, ISO 9000: 2000'den farklı olarak gıdanın mikrobiyolojik kontrolü yanı sıra üretim aşamasındaki kimyasal ve fiziksel faktörlerin tamamının kontrol altında tutulduğunu gösteren HACCP (Hazard Analys of Critical Control Points / Kritik Kontrol Noktalarında Tehlike Analizi) analizini de içerir. Tamamıyla Avrupa’da üretilen SihiriX’in pipetleri tek parçadan oluşur ve her iki ucundaki kilitler özel bir teknikle granüllerin erimeden geçmesini engelleyecek ölçüde üretilmiştir. ( ) Sepetinize Eklendi