DSACategoryId/20000000000006/20000000001142/20000000011034
Sihirix Sihirli Pipetler Çikolatalı 30 G

Sihirix Sihirli Pipetler Çikolatalı 30 G

Marka: Sihirix
6,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sihirix Sihirli Pipetler Çikolatalı 30 G

SihiriX Sihirli Pipetler Çikolatalı, çocuklar için sütü eğlenceli bir lezzete dönüştüren aromalı granüllerle dolu bir pipettir. 


SihiriX’in sihirli pipetlerindeki çikolata, muz ve çilek granülleri %100 doğal içeriğiyle bir bardak soğuk süte her yudumda keyif katar: Her iki ucu da kilitlenmiş pipetlerin içindeki özel bir teknikle üretilen granüller eriyerek son yuduma kadar sütü leziz bir deneyime dönüştürür. 


Sihirli pipetinizi bir bardak soğuk süte daldırın, için ve lezzetin tadına varın! Her yudumda çözülen granüller sütünüzü mükemmel bir tada dönüştürsün! 


SihiriX’te hangi tatlar var? Çikolatalı, çilekli ve çikolatalı-muzlu seçenekleriyle SihiriX her yaştan sütseverlere farklı tatlar sunuyor. 


SihiriX’lerinizi 5’li paketleriyle istediğiniz her yere taşıyabilir; günün her saati soğuk bir bardak süte daldırıp keyifle tüketebilirsiniz!


SihiriX Lezzetlidir: Çikolata, çilek ve çikolata-muz seçenekleriyle SihiriX sütü şenlendiriyor, her yaştan sütsevere hitap ediyor! 


SihiriX Güvenlidir: SihiriX, IFS Sertifikası (International Food Standard / Uluslararası Gıda Standardı) güvencesiyle sizlere ulaşır. 2000 yılında gıda güvenliğini arttırmak üzere kurulan Global Food Safety Initiative (Küresel Gıda Güvenliği İnisiyatifi) tarafından geliştirilen bu standart, ISO 9000: 2000'den farklı olarak gıdanın mikrobiyolojik kontrolü yanı sıra üretim aşamasındaki kimyasal ve fiziksel faktörlerin tamamının kontrol altında tutulduğunu gösteren HACCP (Hazard Analys of Critical Control Points / Kritik Kontrol Noktalarında Tehlike Analizi) analizini de içerir. Tamamıyla Avrupa’da üretilen SihiriX’in pipetleri tek parçadan oluşur ve her iki ucundaki kilitler özel bir teknikle granüllerin erimeden geçmesini engelleyecek ölçüde üretilmiştir. 
Net Miktar (g/ml)
30

Menşei
MACARİSTAN

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
YABA GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi