DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001184

Signal Perfomans 2+1 Orta Dış Fırçası

Marka: Signal
18,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Signal Perfomans 2+1 Orta Dış Fırçası

Ağız içindeki ulaşılması zor alanlara bile rahatlıkla ulaşan Signal Perfomans 2+1 Orta Dış Fırçası, etkin bir ağız temizliği vadediyor.

Sağlıklı dişler ve muhteşem bir gülüş için dişleri fırçalamak en önemli aşamadır. Signal Performans diş fırçasının orta sertlikte kılları dişlerinize zarar vermeden temizler, kıllarının farklı yönlere uzanması ve değişen boyları sayesinde bütün dişlere ve aralarına rahatlıkla ulaşır, eksiksiz bir ağız temizliği sağlar.  

Ürünün arkasındaki dil temizleyiciyi kullanarak dilinizi ve yanak içlerinizi de bakterilerden arındırabilirsiniz. Signal diş fırçası, plak ve diş çürüklerini önlemek ve kapsamlı bir ağız bakımı yapmak için ideal seçimdir.

Net Miktar (g/ml)
3000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi