DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001185

Signal Glossy 75Ml+ Cc Gold 50Ml Diş Macunu Set

Marka: Signal
58,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Signal Glossy 75Ml+ Cc Gold 50Ml Diş Macunu Set

Evde diş beyazlatma için mükemmel bir tercih olan Signal White Now Glossy Shine ve Signal White Now CC Triple Power ekonomik tek pakette sizlere sunulur. İki diş macunu da aşındırmadan beyazlatan Blue Light teknolojisine sahiptir.

Signal White Now Care Correction Triple Power sahip olduğu aktif mineraller, çinko ve zenginleştirilmiş hepsi bir arada komple bakım formülüyle diş minesini destekler, diş etini korumaya yardımcı olur.

Florür içeren Ultra-Shine kristallerine sahip Glossy Shine beyazlatıcı diş macunu günlük kulanım için uygundur. Dünya Diş Hekimleri Birliği (FDI) tarafından onaylanan Signal White Now Glossy Shine düzenli kullanıldığında diş lekelerini yok eder.

Net Miktar (g/ml)
125

Menşei
FRANSA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi