DSACategoryId/20000000000010/20000000000159/20000000010715/20000000070487

Sera Streç Film 15 M

Marka: Sera
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sera Streç Film 15 M

Sera Strech Film üretim teknolojisi ve gıdaya uygun formülasyonu ile yüksek kaliteli bir üründür. Sararak saklamak istediğiniz ürünleri uzun süre taze tutar.

Sera strech film kalın yapılıdır. Esnekliği yüksektir. Bu sayede strech filmi gererek; tabak, bardak, kapları daha kolay sarabilirsiniz. Yapışma, tutunma özelliği kalıcıdır. Tekrar tekrar kullanabilirsiniz.


Sera Strech Film ile gıdalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Dış ortamla teması keser ve yapısındaki mikro organizmalar sayesinde gıdanın nefes almasını sağlar. Bakteri oluşmaz. Antifog özelliği ile buğulanma yapmaz ve saydam bir görüntüsü vardır. Bu içerisindeki gıdaları geçen zamana rağmen kolayca görebilmenizi sağlar. Sera Streç Film, gıda ile temas etmeyecek şekilde ve sardığı kabın bir köşesinden ufak bir aralık bırakılarak mikrodalga fırında da rahatlıkla kullanılabilir.


Kalan ekmeklerinizin bayatlamaması için ekmekleri strech filme sararak buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PASİFİK TÜKETİM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi