DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001185

Sensodyne Promine Naneli Diş Macunu 75 Ml

Marka: Sensodyne
36,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sensodyne Promine Naneli Diş Macunu 75 Ml

Diş minesi dişin dış kısmındaki beyaz ve sert tabakadır. Altında ise mineden daha sarı bir katman bulunmaktadır. Asit ağırlıklı beslenme zamanla diş minesini zayıflatarak yarı saydam görükmesine sebep olur ve dişin altındaki sarı katman ortaya çıkar. Sensodyne Promine Günlük Koruma, her gün tüketilen asitli yiyecek ve içeceklerin etkilerinden korunmaya yardımcı olur.

*Günde 2 kez fırçalama ile

Ne için kullanılır?

·        Asit Aşındırmasından korunmaya yardımcı olur*

·        Çürüklere karşı korumaya yardımcı olur*

·        Sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur*

·        Ferahlık hissi verir

Nasıl kullanılır?

Dişlerinizi günde 2 kez fırçalayınız. Günde 3 kereden fazla kullanılmamalıdır. Fırçalama esnasında diş macununu yutmamaya çalışınız ve fırçalama sonrasında macunu tükürünüz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Bir diş hekimi veya hekim önermedikçe 12 yaş ve altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır. Hassas dişler, diş hekiminin gecikmeden tedavi uygulamasını gerektiren bir sorunun göstergesi olabilir. Şikayetleriniz devam ederse diş hekimine danışınız. Rahatsızlık hissederseniz kullanmayı bırakınız.

Net Miktar (g/ml)
75

Menşei
İNGİLTERE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GLAXOSMİTHKLİNE TÜKETİCİ SAĞLIĞI A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi