DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001184

Sensodyne Çok Yönlü Koruma Yumuşak Diş Fırçası

Marka: Sensodyne
26,95 TL
21,56 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sensodyne Çok Yönlü Koruma Yumuşak Diş Fırçası

Hassas dişlere sahip olan kişiler için özel olarak tasarlanan Sensodyne çok yönlü koruma yumuşak diş fırçası, dişleri ve diş etini tahriş etmeden derinlemesine temizlik sağlar. 

Küçük fırça başlığı sayesinde ulaşılması zor alanlara kolayca ulaşarak etkili temizlik sağlar. Yuvarlak ve yumuşak fırça kıllarıyla dişi çevreleyerek plakların oluşmasını engellemeye yardımcı olurken, kısa dış kıl yapısıyla da diş etine zarar vermeden daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar.

Diş sağlığı ve etkili temizlik için florürlü bir diş macunu ile günde 2 kere dişlerinizi fırçalamanız gerekir. Sensodyne çok yönlü koruma yumuşak diş fırçasına diş fırçaları, ipler reyonundan kolayca ulaşabilir, güne etkili bir diş bakımı ile başlayabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GLAXOSMİTHKLİNE TÜKETİCİ SAĞLIĞI A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi