DSACategoryId/20000000000008/20000000000141/20000000001181

Selpak Havlu 4'Lü

Marka: Selpak
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Selpak Havlu 4'Lü

Pratik bir temizlik yapabilmek için son derece kullanışlı olan Selpak Havlu ürününden yararlanabilirsiniz. Yüksek emiş gücüne sahip olan kağıt havlu yardımıyla ıslanmış noktaları ya da kirlenmiş alanları kısa süre içerisinde silerek daha hijyenik bir hale getirebilirsiniz.

Maksimum hijyen elde etmenizi mümkün kılan pratik Selpak Havlu ürünü, özel dokusu sayesinde mutfak temizliğinde tezgah ve masa gibi noktalarda kullanılmaya uygundur. Suya karşı dayanıklı olan yüzeyiyle beğeni toplayan Selpak Havlu yardımıyla verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Rulo şeklindeki ürünü dikey ya da yatay olarak mutfağınızdaki belirli noktalara asabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
4000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜN.SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi