DSACategoryId/20000000000008/20000000001231

Selin Limon Kolonyası 400 Ml

Marka: Selin
18,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Selin Limon Kolonyası 400 Ml

Geleneksel Türk kolonyasını evlerinize taşıyan Selin, alkol yoğunluğu 80 derece olan kolonyası ile uzun süreli ferahlık sağlıyor. Kırılmaz özelliğe sahip olması için PVC kullanılarak tasarlanan kutu her alanda rahatça kullanılabiliyor. Selin Kolonya Pvc Kutulu 1022 420 Cc şişesinde az miktardaki kullanımlarda bile güçlü esansı sayesinde etkili bir ferahlık veriyor.

Limon ferahlığını taşıyan kolonya aynı zamanda temizleyici özellikler de taşıyor. Evinizde hep yanıbaşınızda olsun isteyeceğiniz kolonyanız günün her anında rahatlamak için kullanılabiliyor. Siz de kolonyadan gelen hoş kokulu ferahlığı evinizde bulundurabilir, misafirlerinize ikram edebilirsiniz. 

80 Derece

Net Miktar (g/ml)
400

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜN.SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi