DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001255

Scrabble Junior Türkçe

Marka: Mattel
129,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Scrabble Junior Türkçe

Milyonlarca yetişkinin severek oynadığı Scrabble kelime oyununun tadını artık çocuklar da çıkarıyor. Çocukların seviyesine göre hazırlanmış Scrabble Junior Türkçe kısa kelimeler ve renkli resimler içeriyor. Dizme tahtasındaki harf taşlarını eşleştiren çocuklar kelimeleri tamamlarken sayı markaları topluyor. En çok markayı toplayan ise oyunu kazanıyor.

Oyun bir noktadan sonra çocuklarınız için kolay geliyorsa oyun tahtasının tersi daha zor bir Scrabble heyecanı sunuyor. Daha küçük çocuklar ise üzerinde harf olan resimleri birleştirerek heyecana katılıyor. Scrabble kutusu içerisinde 2 taraflı oyun tahtası, 101 harf taşı, 44 sayı markası ile acemi ve ileri oyunun kuralları yer alıyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MATTEL OYUNCAKÇILIK TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi