DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010759

Sbs Mıknatıslı Telefon Tutucu

Marka: Sbs
39,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sbs Mıknatıslı Telefon Tutucu

SBS mıknatıslı telefon tutucu sürüş güvenliği sağlıyor. Standart havalandırma deliğine bağlanarak kullanılan ürün, gözlerinizi yoldan ayırmadan telefonunuzu kullanmanıza imkan tanıyor. Havalandırmaya konumlanan cihaz sayesinde telefon, sürüş anında görüş hizasında kalıyor. Telefondan navigasyon takibini kolaylaştıran ürün, mıknatıslı metal plakaları ile telefonun düşme ve hasar alma riskini ortadan kaldırıyor. 

Araç içi telefon tutucu, ortalama 30 mm çapındaki büyüklüğü ile araçta fazla yer kaplamıyor. Metalik kaplama şıklık vadediyor. Her marka ve model telefona uyum sağlayan ürünün bir parçası havalandırmaya, bir parçası telefon kapağına tutturuluyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
KALE ELEKTRONİK DIŞ TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi