DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000071813

Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir

Marka: Yediveren Yayınları
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir

Dilek Cesur tarafından kaleme alınan Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir, aile - eğitim kategorisinde yer alan bir kişisel gelişim kitabı olma özelliği taşıyor.

Eserini kendi babasının davranışlarından ve düşüncelerinden ilham alarak kaleme aldığını belirten Dilek Cesur, çocuk yetiştirme sürecinde kimi zaman ebeveynlerin fark etmeden sabırsız davrandığı anlara parmak basıyor. Yediveren Yayınları etiketiyle 2020 yılında raflarda yerini alan Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir, toplam 256 sayfadan oluşuyor. 

Dilek Cesur, birçok ebeveynin çocuklarını yetiştirirken gündelik hayatın yoğun temposuna kapılıp çocuklarına göstermeleri gereken sabrı tükettiğini belirtiyor. Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir, çocuklarına daha anlayışlı davranmak ve merhametli çocuklar yetiştirmek isteyen ailelerin faydalanabileceği önerileri ve tavsiyeleri barındırıyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
İKİ A YAYINCILIK VE DAĞ.HİZ.TİC.SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi