DSACategoryId/20000000000007/20000000000137/20000000010516

Roll-up Temizlik Eldiveni Medium

Marka: Roll-Up
5,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Roll-up Temizlik Eldiveni Medium

Roll-up temizlik eldiveni medium boyuyla orta boyuttaki ellere tam oturuyor. Temizlik esnasında ellerin kimyasal maddelerden, temizleyicilerden zarar görmesini önleyen temizlik eldiveni, yumuşak özelliği ile hareketlerinizi kısıtlamıyor. Silme, yıkama gibi birçok işlemi rahatlıkla yapabileceğiniz eldivenlerle bulaşıkları bile kolaylıkla yıkayabilirsiniz. 

Eldivenlerin iç kısmındaki dokulu yüzey tuttuğunuz eşyaların düşmesini engelleyerek, ellerin kavrama kabiliyetini artırıyor. Eldivenler tüm ev işleri için ideal. Ürünün kullanıldıktan sonra yıkanması ve kurutulduktan sonra depolanması öneriliyor. Günlük kullanım için uygun olan temizlik gereci, cilde zararlı herhangi bir kimyasal madde içermiyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
BURSA PAZARI İNŞ.SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi