DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001185

Rocs Pro Diş Macunu Fresh Mint 60 Ml

Marka: Rocs
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Rocs Pro Diş Macunu Fresh Mint 60 Ml

Rocs Pro Diş Macunu Fresh Mint doğal ve profesyonel bir diş bakımı sağlar. Kahve, çay gibi diş yüzeyinde leke bırakan unsurları yok etmek ve bembeyaz dişler sunmak için özel olarak tasarlanan Rocs Pro Diş Macunu Fresh Mint ile gülüşünüzü aydınlatmak, dişlerinizi daha beyaz ve parlak hale getirmek mümkün oluyor. Nane ferahlığı sevenler için geliştirilen Rocs Pro Diş Macunu Fresh Mint, ağız kokusunun engellenmesine yardımcı olur. 

Gülüşünüzün güzelliği için son derece hassas formül ile üretilen Rocs Pro Diş Macunu Fresh Mint; dişlerinize, diş etlerinize ve vücudunuza zararlı florür, sodyum lauryl sülfat, parabenler ve renklendiriciler içermiyor. Rocs markasının etken maddeleri doğal bitki özlerinden ve minerallerden elde ediliyor.

Net Miktar (g/ml)
60

Menşei
RUSYA FEDERASYONU

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DENTAVİT SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi