DSACategoryId/20000000000009/20000000001240/20000000070499

Rocs Baby Diş Fırçası

Marka: Dentavit
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Rocs Baby Diş Fırçası

R.o.c.s. Baby Diş Fırçası, 0-3 yaş aralığındaki bebeklerin ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı oluyor. Bebeklerinizini erken dönemde ağız hijyeni alışkanlığı kazanmasını kolaylaştırıyor.

R.o.c.s. bebek fırçası, bebek diş ve diş etlerini hassas bir şekilde temizlemek için geliştirilen, ultra yumuşaklığa sahip özel kılları ve yuvarlatılmış kıl uçları ile bebeğinizin ağız sağlığını destekliyor. Pamuk yumuşaklığındaki özel kılları bebeğinizin narin diş etlerini tahriş etmiyor. Hassas diş minesi için güvenli bir kullanım sunuyor. Özel tasarıma sahip fırça sapı, insan sağlığı için güvenli, Terlux medikal plastiği kullanılarak üretiliyor. Geniş sap tasarımı sayesinde fırçanın ağız boşluğuna gereğinden fazla girmesi önleniyor.

Uyarı: Bebekler diş fırçasının kıllarını dişleriyle çekip koparabilir. Bu nedenle diş fırçası mutlaka bir yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
RUSYA FEDERASYONU

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DENTAVİT SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi