DSACategoryId/20000000000008/20000000000145/20000000001203
Remove Squeeze Wax Hassas Ciltler 100 Ml

Remove Squeeze Wax Hassas Ciltler 100 Ml

Marka: Remove
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Remove Squeeze Wax Hassas Ciltler 100 Ml

Remove Squeeze Wax Hassas Citler içeriğinde paraben, şeker ve mineral yağ bulundurmayan, dermatolojik olarak test edilen pratik bir üründür. 

Herhangi bir ısıtma işlemine gerek duymadan, özel başlığı ve formülü sayesinde kolayca sürülebilen Remove Squeeze Wax tüy köklerini beslemeyen formülü ve 4 haftaya kadar pürüzsüzlük sunması ile rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir epilasyon ürünüdür. Kol ve bacak gibi geniş alanlı bölgelerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu ürün bikini ve yüz bölgesi gibi hassas alanlarda kullanılmamalıdır. 

Diyabet rahatsızlığı olan ya da retinoid tedavisi görenler için uygun olmayan ürün, tahriş olan bölgelerde de kullanılmamalıdır. 

Kullanım Talimatı 

Remove Squeeze Wax Hassas Ciltler özel tasarım başlığı sayesinde kolayca uygulanır. Uygulama başlığını tüpe taktıktan sonra ağdanın başlıktan çıkması için tüp sıkılır. Çıkan ağda uygulama bölgesindeki tüylerin çıkış yönüne doğru ince bir tabaka halinde sürülür. Ağda bezi, sürülen ince katmanlı ağdanın üzerine yine tüylerin çıkış yönüne doğru bastırılarak yapıştırılır. Ağda bezi tek bir hamlede çıkarılır, bu işlemin tek seferde yapılması en etkili sonucu almak için önemlidir. Ağda işlemi bittikten sonra uygulama bölgesi temizleme mendili ya da bebe yağı ile silinir. 

 

Detay

( ) Sepetinize Eklendi