DSACategoryId/20000000000006/20000000000128/20000000001131

Red Bull Enerji İçeceği Şeftali 250 Ml

Marka: Red Bull
7,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Besin Değerleri
  • Önerileriniz

Red Bull Enerji İçeceği Şeftali 250 Ml

Red Bull Enerji İçeceği Peach Edition'ın özel formülü yüksek kaliteli bileşenleri içerir. Bu bileşenler; Kafein, Taurin, B Grubu Vitaminleri, Şeker ve Alp Kaynak Suyudur.

250 ml 1 kutu Red Bull Enerji İçeceği 37,5 mg kafein içerir. Bu bir fincan demleme siyah çayın kafein miktarına yakındır.

1 kutu Red Bull Peach Edition Enerji İçeceği'nin şeker miktarı; aynı miktardaki portakal ya da elma suyunun şeker miktarına yakındır - 100 ml'de 11 g'dır.

Red Bull Enerji İçecekleri kutuları %100 geri dönüştürülebilir alüminyum kutulardan üretilir.

Bedeni ve zihni canlandırır.® Red Bull Enerji İçeceği Peach Edition, Şeftali, 250 ml

RED BULL KANATLANDIRIR

Uzak Doğu’daki fonksiyonel içeceklerden ilham alan Dietrich Mateschitz 1980’lerin ortalarında Red Bull’u kurdu. Bu yeni ürünün doğuşunu benzersiz bir pazarlama stratejisi ile 1. Nisan 1987'de Avusturya'da Red Bull Enerji İçeceği olarak piyasaya sundu. Yepyeni bir marka ve yepyeni bir kategori - Enerji İçecekleri - doğdu.

TÜKETİM ANI

Red Bull Enerji İçeceği fonksiyonel bir içecektir ve ihtiyaç duyduğun her an kanatlandırır.

KUTUNUN İÇİNDEKİLER

Kafein: Eski medeniyetler kafeini insan vücudu üzerindeki canlandırıcı etkisiyle biliyor ve çay, kahve, kakao çekirdekleri ve kola yemişleri gibi doğal kaynaklardan tüketiyorlardı.

B Grubu Vitaminleri: Vitaminler normal vücut işlevlerini sürdürmek için gerekli olan temel mikro besin maddeleridir.

Şeker: Red Bull Enerji İçeceği'ndeki şeker, şeker pancarından elde edilmiştir.

Taurin: Taurin, insan vücudunda doğal olarak meydana gelen ve günlük beslenmenin bir parçası olan bir amino asittir. Birçok biyolojik süreçte görev alır.

Alplerden gelen su: Doğal olarak su, Red Bull'un temel bileşenlerindendir.

On sekiz yaşından küçüklere enerji içeceklerinin satışı yapılmamaktadır.

Alkol ile karıştırılarak veya beraber tüketilmemelidir. Çocuklar, 18 yaş altı kişiler, yaşlılar, diabetikler, yüksek tansiyonu olanlar, gebe ve emzikli kadınlar, metabolik hastalığı olanlar, böbrek yetmezliği olanlar ile kafeine hassas kişiler için tavsiye edilmez. Sporcu içeceği değildir, yoğun fiziksel aktivite öncesinde, sırasında veya sonrasında tüketilmemelidir. Günlük 500 ml’den fazla tüketilmesi tavsiye edilmez.

Kullanım Önerileri
TÜRK GIDA KODEKSİNE VE ENERJİ İÇECEKLERİ TEBLİĞİNE UYGUNDUR. ALKOL İLE KARIŞTIRILARAK VEYA BERABER TÜKETİLMEMELİDİR. ÇOCUKLAR, 18 YAŞ ALTI KİŞİLER, YAŞLILAR, DİYABETİKLER, YÜKSEK TANSİYONU OLANLAR, GEBE VE EMZİKLİ KADINLAR, METABOLİK HASTALIĞI OLANLAR, BÖBREK YETMEZLİĞİ OLANLAR İLE KAFEİNE HASSAS KİŞİLER İÇİN TAVSİYE EDİLMEZ. GÜNLÜK 500 ML'DEN FAZLA TÜKETİLMESİ TAVSİYE EDİLMEZ.

Net Miktar (g/ml)
250

Menşei
AVUSTURYA

İçindekiler
SU, SAKKAROZ, GLİKOZ, SİTRİK ASİT, KARBONDİOKSİT, ASİTLİK DÜZENLEYİCİ (SODYUM SİTRAT), TAURİN (800MG/L), KAFEİN (150MG/L), VİTAMİNLER (NIASİN, PANTOTENİK ASİT, B6, B12), AROMA VERİCİLER, SATBİLİZÖRLER (AĞAÇ REÇİNESİNİN GLİSEROL ESTERİ, SÜKROZ ASETAT İZOBÜTİRATI)

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
RED BULL GIDA DAĞITIM VE PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Besin Öğeleri 100 g/ml
Karbonhidrat (g) 11.0
Doymuş yağ (g) 0.0
Enerji (kcal) 45.0
Şeker (g) 11.0
Tuz (g) 0.09
Enerji (kJ) 192.0
Yağ (g) 0.0
Protein (g) 0.0

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi