DSACategoryId/20000000000008/20000000000152/20000000001227

Promani Çelik Ayak Topuk Törpüsü

Marka: Promani
47,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Promani Çelik Ayak Topuk Törpüsü

Promani Çelik Ayak Topuk Törpüsü, topukların ve ayak altının tamamen temiz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Ayak tabanındaki ölü derilerin temizlenmesini sağlar, yumuşaklık kazandırır. Ayaklar törpülendikten sonra bakımlı ve sağlıklı görünür. 

İşlem öncesinde ayaklar ılık su ile yıkanmalı ve kurulanmalıdır. Ardından nemlendirici bir krem ile tabanın sertliği alınır. Yumuşayan ölü deriler törpülendiğinde, can yakmadan dökülür. Nasırlaşmanın önüne geçilir. Canlı deri tüm yumuşaklığı ve sağlığı ile ortaya çıkar. Törpünün ardından tabana yoğun bir nemlendirici uygulanarak ayakların bakımlı kalması sağlanır. Ürün pedikür esnasında kullanılabilir. 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
REPLİNE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi