DSACategoryId/20000000000009/20000000000171/20000000070010

Prima Premium Care İkiz Paket 5 No Junior 25'Li

Marka: Prima
59,50 TL
49,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Prima Premium Care İkiz Paket 5 No Junior 25'Li

Kg Aralığı: 11-16 Kg


Pediatristlerin ve ailelerin en çok tercih ettiği Prima bebek bezi, bebeklerin en hareketli dönemleri için özel hazırlanan Prima Premium Care Junior, ikiz paket seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Rahatına düşkün bebekler için hazırlanan Prima bebek bezi, esnek yan bantlar sayesinde bebeklerin hareketlerine özgürlük katıyor. CoraSoft kalp desenli yüzey, nefes alabilme özelliği ile 12 saate kadar kuruluk sağlıyor. Pamuk yumuşaklığındaki iç yüzey, bebeklerin ciltlerinin tahriş olmasını önlüyor ve pişiğe karşı koruyor.

Üst yüzeyinde bulunan ıslaklık göstergesi bebeğinizin altının ne zaman değiştirilmesi gerektiğini gösteriyor. Prima Premium Care bebek bezi; 0, 1 ve 2 bedenlerde yer alan göbek bağı oyuntulu tasarıma sahip bulunuyor. Prima Premium serisinin ipeksi yumuşaklığı ve uzun kuruluk süreleriyle bebekler daima mutlu kalıyor.

Net Miktar (g/ml)
25000

Menşei
AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi