Prima Premium Care Aylık Fırsat Paketi 5 Jr 120'Li (Sm)

Prima Premium Care Aylık Fırsat Paketi 5 Jr 120'Li (Sm)

Marka: Prima
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Prima Premium Care Aylık Fırsat Paketi 5 Jr 120'Li (Sm)

Bebeğinizin her zaman kullanabileceği, Prima Premium Care 5 Junior bebek bezi altının kuru kalmasını sağlarken, hareket etmesini ve gelişimini engellemez. Prima Premium Care bebek bezinin, bebeğinizin tenine temas eden yüzeyi CoraSoft kalp desenli, yumuşak dokulu ve patentli özel bir yüzeyden oluşur.

Sıvı emici kanalları sayesinde bez içerisinde sıvı dağılımı eşit yayılır. Dış yüzeyinde bulunan ıslaklık göstergesi sayesinde bebeğinizin altını ıslattığını, bezi açmadan görebilirsiniz. Göstergesi mavi renge döndüğünde bebeğiniz altını ıslatmış anlamına gelir. Bebeğin yaşına ve kilosuna göre bezlerin boyutları değişir. Prima Premium Care bebek bezi, içerisinde hava dolaşımı sağlayarak bebeğin altını kuru tutar. Bebeğinizin vücuduna tam uyum sağlayan esnek yan bantlar sayesinde rahat hareket etmesine izin verir. 

Prima Premium Care Aylık Fırsat Paketi 5 Junior, çoklu paket içeriği sayesinde hem ekonomik hem de uzun süreli kullanım sağlar. 

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi