DSACategoryId/20000000000007/20000000000135/20000000001161

Pril Üçlü Güç Limon 2,5 Kg

Marka: Pril
16,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pril Üçlü Güç Limon 2,5 Kg

Zorlu bulaşıkların en büyük yardımcısı Pril Üçlü Güç Limon, enzim içerikli patentli formülü ile limon ağaçlarının eşsiz kokusunu bir araya getiriyor. Yanmış kirlerden kurumuş yemek artıklarına ve yağ lekelerine karşı mükemmel bir çözüm sunan ürün, en zorlu bulaşıkların üstesinden gelmenize yardımcı oluyor.

Yenilenen formülü ile en yoğun kir ve lekeleri bile kolayca temizleyebilmenizi sağlayan Pril Üçlü Güç Limon, formülündeki etkin aktif maddeler sayesinde tüm zorlu lekeleri söküp atıyor. Elde bulaşık yıkamayı daha zahmetsiz bir hale getiren ürün, ovalamaya ve daha fazla efor sarf etmeye gerek kalmaksızın üstün bir temizleme fırsatı sunuyor.

Net Miktar (g/ml)
2418

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi