DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000001188

Pomellos Horse Taıl / Atkuyruğu Şampuan 500 Ml

Marka: Pomellos
59,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pomellos Horse Taıl / Atkuyruğu Şampuan 500 Ml

Pomellos at kuyruğu şampuanı saçlarının dökülmesinden ve yavaş uzamasından şikayetçi olan kullanıcılar için tasarlanmış bir şampuandır. At kuyruğu şampuanı hızlı ve sağlıklı bir saç uzama dönemi sağladığı için son dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor. 500 ml boyutuyla uzun süreli kullanım sunan Pomellos at kuyruğu şampuanı birçok saç sorununa çözüm sunuyor.

Saçlarının hem hızlı uzamasını hem de bunun sağlıklı bir şekilde olmasını isteyen kullanıcıların başvurduğu şampuan birçok avantajıyla sevilerek kullanılıyor. Pomellos at kuyruğu şampuan içeriğinde yer alan malzemeler sayesinde dökülme, yağlanma, cansız görünüm ve yavaş uzama sorunlarının üstesinden gelmenizi sağlıyor.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
EEOSE LABORATUARLARI KOZMETİK VE İLAÇ SAN.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi