DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010772

Poliwork Nergiz İç Tabaklı Balkon Saksı 40 Cm Fresh

Marka: Poliwork
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Poliwork Nergiz İç Tabaklı Balkon Saksı 40 Cm Fresh

Kaliteli ve sağlam materyaller ile hazırlanmış olan Poliwork Nergiz iç tabaklı balkon saksı, keyifli ve rahat bir kullanım sağlıyor. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli bir kullanım sunan ürün, çiçeklerinizi kolay ve pratik bir şekilde yetiştirebilmenize imkân tanıyor.

Plastik malzemeden imâl edilmiş olan Poliwork Nergiz saksı, iç tabaklı yapısı ile suyun ve toprağın dökülmesini engelliyor. Kancalı olarak hazırlanmış olan ürün, balkon demirlerine kolayca sabitlenerek pratik bir kullanıma olanak veriyor. Dilediğiniz çiçeği yetiştirmeniz için hazırlanmış olan Poliwork Nergiz saksı, estetik tasarımıyla da dekoratif bir ürün niteliği taşıyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
LİDER PETFOOD YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi