DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000001167/20000000010501

Polisil Koku Giderici Hijyen Sprey 250 Ml

Marka: Polisil
23,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Polisil Koku Giderici Hijyen Sprey 250 Ml

Polisil Hygiene Koku Giderici Hijyen Sprey, çok yönlü bir hijyen ürünüdür. Havada ve yüzeylerde hijyen sağlar ve temizler; kötü kokuları yok eder. Polisil Hygiene Koku Giderici Hijyen Sprey insanın bağışıklık sistemine dayanan ve doğaya özdeş etki etme prensibi baz alınarak geliştirilmiştir. Alkol ve tensit içermez. 

Kullanım alanları: Evlerde, Hastanelerde, Huzurevlerinde, Şirketlerde, Otellerde, Kreşlerde, Fitness ve Spor merkezlerinde, Saunalarda, Havuzlarda, Restoranlarda, Okullarda, Camilerde, Kurumlarda, İşyerlerinde, Catering endüstrisinde v.b. hijyen sağlanması ve kötü kokuların giderilmesi için. Polisil Hygiene Koku Giderici Hijyen Sprey mutfaklardaki tezgahlarda, gıda ve içeceklerin üretilmesi ve tüketilmesi ile ilgili aletler ve kaplarda; banyolardaki tuvalet klozetlerinde, duş perdelerinde ve diğer yüzeylerde hijyen sağlanmasında kullanılır. Oluşmuş olan küfü ve küf lekelerini temizler. Kullanım eşyası üzerine sinmiş veya ortamdaki yemek, ızgara ve sigara kokularını, terlik ve ayakkabı kokularını yok eder. Hayvan, evcil hayvan kafes, kulübe ve barınaklarda, çöp toplama kova ve konteynerlerinde, gıda işletmelerinde kötü kokuları giderir. Aynı zamanda havadaki alerjenleri sorun olmaktan çıkarır.

Kullanım şekli: Yüzeyde hijyen sağlamak için yüzeyin üzerine spreyleyin, kısa süre etki etmesine izin verin (en az 1 dakika) ve silin. Koku giderici olarak kullanmak için havaya spreyleyin.

Net Miktar (g/ml)
250

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
A.S.M. ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN.VE TİC. PAZ.LTD.ŞTİ

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi