DSACategoryId/20000000000010/20000000070688/20000000010938

Plastik Küçük Ataç

Marka: Reyondan
5,50 TL
4,13 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Plastik Küçük Ataç

Ofiste, evde, çalışma odalarında masaların genel dağınıklık sebebi kağıtlardır. Plastik ataç yardımıyla masalarınızda kağıt dağınıklığına anında son verebilirsiniz. Önem sırasına göre ayrılmış, birbiriyle ilgili evrakların bir arada olduğu, dosyaların içerisine yerleştirildiği bir masa düzeni için bir avuç ataç yeterli olur. Ataçlar yardımıyla düzenlediğiniz evraklarınıza, ihtiyacınız olduğunda hiç zaman kaybetmeden kolayca ulaşabilirsiniz.

Küçük plastik yapısı ile kolay kullanım sağlayan ataçlar, kağıtlarınıza sıkıca tutunur ve sayfaları bir arada tutar. Sarı, kırmızı, mavi ve yeşil renkleriyle üçgen şekildeki küçük plastik ataçlar, ofislerinizi ve bulunduğu tüm ortamları renklendirir.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
NET MÜZİK FİLM KIRTASİYECİLİK İLETİŞİM SİS.VE GÖST

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi