DSACategoryId/20000000000004/20000000000110/20000000001040/20000000010051
Pınar Yoğurt 150 G

Pınar Yoğurt 150 G

Marka: Pınar
2,15 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Ürün Detayı
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Pınar Yoğurt 150 G

PINAR YOĞURT AİLEMİN YOĞURDU


PINAR YOĞURT KATKISIZDIR!

Pınar Yoğurt’un yapımında sadece süt ve taze yoğurt mayası kullanılır.

 

PINAR YOĞURT TAZEDİR!

Pınar Yoğurt, hava ile temas etmeyen ultra hijyenik ortamlarda her defasında canlı taze yoğurt mayası kullanılarak uygun sıcaklıkta mayalanır. Bu sayede zararlı mikroorganizmaların bulaşmadığı Pınar Yoğurt son tüketim tarihine kadar tadını ve tazeliğini korur.

 

PINAR YOĞURT FAYDALI BAKTERİ İÇERİR!

Pınar Yoğurt, süte taze yoğurt mayası eklenerek üretildiği ve hijyenik ortamlarda paketlendiği için son tüketim tarihine kadar içerdiği faydalı bakterileri korur.

 

PINAR YOĞURT BESLEYİCİDİR!

Süt, besin değerleri korunacak şekilde pastörize edilir. Bu süt mayalanarak ideal protein kalsiyum ve vitamin değerlerine sahip Pınar Yoğurt elde edilir. Ev koşullarında yoğurt yapımında kullanılan süt süre ve sıcaklık kontrolü olmadan kaynatılır. Bu da besin değerlerinin kaybına neden olur.

Detay

Peki yoğurdu farklı lezzetlerle birleştirerek değişik tatlar yaratabileceğinizi biliyor muydunuz?


Bu pratik karışım için bir kase yoğurt ve 3 yemek kaşığı reçel yeterli. Önce yoğurdunuzu bir güzel karıştırın. Pürüzsüz bir kıvama gelmesini sağlayın. Ardından reçeli dilerseniz meyvesiz, dilerseniz minik minik doğradığınız meyveleriyle, kasenizin üzerine dökün. Nar  taneleri veya sevdiğiniz farklı meyvelerle de süsünü artırabilirsiniz. Yoğurt yemeyen çocuklar için de harika!.. Afiyet olsun... 

( ) Sepetinize Eklendi