Pınar Köfte Tekirdağ 390 G

Pınar Köfte Tekirdağ 390 G

Marka: Pınar
32,95 TL
26,36 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Pınar Köfte Tekirdağ 390 G

Adına ve tadına aşina olduğumuz bu lezzet, Pınar Tekirdağ Köfte ile orijinal formülüne sadık kalarak 8 dakikada sofralarınızda.


1920'li yıllarda Selanik'ten göç edenlerin Tekirdağ bölgesine getirdiği bilinen bu eşsiz lezzetin formülü; dana etinin kaburga ve antrikot etleri ile kuzu etinin soğan, sarımsak, maydanoz ve baharatlardan oluşan malzeme ile önce iki kez çekilmesinden sonra da bir gün dinlendirilmesinde saklı. Esnek kıvamlı yapısı da orijinal tarifinin en önemli özelliklerinden biri.


Yapılışına ait bu özel formül, Pınar Tekirdağ Köfte’de yaşatılmaya devam ediyor.


Pınar Tekirdağ Köfte katkısız bir şekilde üretilir. Katkısız üretim, kıyma, baharat ve ekmek dışında hiçbir malzemenin kullanılmadığı anlamına gelir.


Pınar Tekirdağ Köfte’nin üretiminde IQF adı verilen hızlı ve şok dondurma teknolojisi kullanılır. IQF sistemiyle köftelerimiz dakikalar içinde -40, -45 derecede tek tek dondurulur. Bu sayede köftelerin sululuğu, lezzeti ve yapısı bozulmaz. Köfteler birbirine yapışmaz.

Detay

Önceden ısıtılmış yağsız tavada Pınar Tekirdağ Köfte’yi sık sık çevirerek 7-8 dakikada servise hazır hale getirebilirsiniz. Çözünmesini beklemeden pişiriniz.

( ) Sepetinize Eklendi