Pınar Köfte Cızbız 395 G

Pınar Köfte Cızbız 395 G

Marka: Pınar
30,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Ürün Detayı
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Pınar Köfte Cızbız 395 G

Nesilden nesle yıllardır aktarılan ve evlerimizde en sık yapılan alışkın olduğumuz Cızbız Köfte, az baharatlı, her damak tadına uygun lezzetiyle sofralarımızda sürekli yer alır.


Dana etinden çekilen kıymaya, çok az baharat karışımı eklenerek üretilen Pınar Cızbız Köfte, tombul yapısıyla tek lokmalık boyutlarda.


Herkesin aşina olduğu bu lezzet, Pınar Cızbız Köfte ile, iki farklı paket gramajında, 8 dakikada sofralarınızda.


Pınar Cızbız Köfte katkısız bir şekilde üretilir. Katkısız üretim, kıyma, baharat ve ekmek dışında hiçbir malzemenin kullanılmadığı anlamına gelir. Evinizde hazırladığınız köftenin malzemelerinden farkı yoktur, aynısıdır.


Pınar Cızbız Köfte’nin üretiminde IQF adı verilen hızlı ve şok dondurma teknolojisi kullanılır. IQF sistemiyle köftelerimiz dakikalar içinde -40, -45 derecede tek tek dondurulur. Bu sayede köftelerin sululuğu, lezzeti ve yapısı bozulmaz. Köfteler birbirine yapışmaz.

Detay

Önceden ısıtılmış yağsız tavada Pınar Cızbız Köfte’nizin iki yüzünün her birini 4-5 dakika pişirerek 8-10 dakikada servise hazır hale getirebilirsiniz. Çözünmesini beklemeden pişiriniz.

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi