Pınar Hindi Fıstıklı Salam Uzun Kg

Pınar Hindi Fıstıklı Salam Uzun Kg

Marka: Pınar
44,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Pınar Hindi Fıstıklı Salam Uzun Kg

Pınar Hindi Etli Fıstıklı Salam Uzun, yüzde 100 hindi eti ve fıstıktan üretilmiştir. Pınar Salamları açık şarküteri reyonlarından istediğiniz miktarda dilimleterek tüketilebilirsiniz.


Pınar fıstıklı hindi salam, Pınar’ın özel ırk hindi etleri ile hazırlanmıştır. Pınar Hindi Etli salamı kahvaltının yanı sıra diğer öğünlerde de afiyetle yiyebilirsiniz.


Muhafaza Koşulu: 0-4 C'de muhafaza ediniz.

Menşei Ülke: Türkiye

Üretici Adı: Yaşar Birleşik Paz. Dağ. Tur. ve Tic. A.Ş.Unutmayın; gıda ürünlerinin doğrudan güneş ışığı altında kalması, özelliklerinin kaybolmasına ve bozulmasına neden olabilir. Bu yüzden tüm ürünler az ışıklı ve temiz bir ortamda muhafaza edilmelidir. Ambalajı açılmamış ürünler raf ömürleri süresince tazeliğini koruyabilirler. Ambalajı açılmış ürünleri ise buzdolabında 3 gün boyunca muhafaza edebilirsiniz. 3 gün içerisinde tüketilmeyecekse hava alması engellenerek dondurularak saklanabilir.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi