Pınar Dana Kasap Köfte 180 G

Pınar Dana Kasap Köfte 180 G

Marka: Pınar
2 Al 1 Öde
14,90 TL
(Sepetinize 2.ürünü eklemeyi unutmayın)
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Ürün Detayı
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Oyundan eve dönüşte, hep beraber pikniğe gidişte, arkadaşlar ile dışarı çıkıldığında Pınar Dana Kasap Köfte bizimle olur. En kolay hazırlanan köftelerin başında gelir, içinde sadece dana eti ve çok az kullanılan baharatlar vardır, ekmek bile eklenmez.


Dana etinden çekilen kıymaya, az baharat karışımı eklenerek, ekmek eklenmeden üretilen İllaki Kasap Köfte, hemen pişirilen hemen de bitirilen küçük paketinde.


Pınar Kasap Köfte katkısız bir şekilde üretilir. Katkısız üretim, et, baharat dışında hiçbir malzemenin kullanılmadığı anlamına gelir. Ev köftesi tadını size yaşatır.


Pınar Kasap Köfte’nin üretiminde IQF adı verilen hızlı ve şok dondurma teknolojisi kullanılır. IQF sistemiyle köftelerimiz dakikalar içinde -40, -45 derecede tek tek dondurulur. Bu sayede köftelerin sululuğu, lezzeti ve yapısı bozulmaz. Köfteler birbirine yapışmaz. 

Detay

Önceden ısıtılmış yağsız tavada Pınar Kasap Köfte’nizin iki yüzünün her birini 3,5-4 dakika pişirerek köftenizi 7-8 dakikada servise hazır hale getirebilirsiniz. Çözünmesini beklemeden pişiriniz.

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi