DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001258

Pilsan Sayı Terazisi

Marka: Pilsan
21,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pilsan Sayı Terazisi

Sayı Terazisi, miniklere sayı saymayı eğlendirerek öğretiyor. Çocuklarınızın sayılar ile nesneler arasındaki bağı kavramasında ilk adımı attıran oyun seti, 17 plastik parçadan oluşuyor. Birlikte kolayca kurabileceğiniz terazi, aynı zamanda matematik ağırlıklı zihinsel faaliyetlere de başlangıç yaptırıyor.

Küçük çocukların, sayı saymayı, çokluk azlık kavramını ve daha fazla ya da daha az gibi kavramları kolaylıkla öğrenebileceği Sayı Terazisi, 3 yaş üzeri kız ve erkek çocuklar için tavsiye ediliyor.

Okul öncesi eğitim için önemli bir adım olan sayılar ve nesnelerin ilişkisine başlangıç yaptıran Sayı Terazisi, çocuğunuzla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz mükemmel bir oyun setidir. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PİLSAN PLASTİK VE OYUNCAK SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi