DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001258

Pilsan Hipo Yazı Tahtası

Marka: Pilsan
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pilsan Hipo Yazı Tahtası

Pilsan Hipo Yazı Tahtası, yazı yazmayı ve resim yapmayı seven çocuklara özel olarak üretiliyor. Hipopotam desenli yazı tahtası, yazıya ve çizimlere ilgi duyan çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Üç ayaklı olarak hazırlanan ürünün ayaklarında kaymayı önleyici vantuzlar bulunuyor. Şık bir görüntüye ve kullanışlı tasarıma sahip yazı tahtası, pembe ve mavi renklerle satışa sunuluyor.

100 x 52 x 46 cm ölçülerinde olan Pilsan Hipo, mıknatıs tutma özelliğine sahip metal yüzeyden oluşuyor. Kutu içinde bir adet silgili kalem bulunan tahtanın yüzeyi tüm çizimlerin kolaylıkla silinebilmesine elverişli olarak üretiliyor. 

Mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Adet fiyatıdır. Tercih ettiğiniz çeşidi ürün notuna ekleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz çeşit mağaza stoklarında mevcut ise, tercih ettiğiniz çeşit teslimi yapılabilecektir.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PİLSAN PLASTİK VE OYUNCAK SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi