DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000010656

Pilsan Çantalı Master Bloklar 18 Parça

Marka: Pilsan
34,90 TL
24,43 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pilsan Çantalı Master Bloklar 18 Parça

Pilsan Çantalı Master Bloklar, toplamda 18 parçadan oluşup çocuklar için eğitici nitelikte olan oyuncak modelleri arasında yer alıyor. Bütün bloklar birbirine geçirilerek kullanılabiliyor. Çanta ile beraber kullanıcıların beğenisine sunuluyor olması hem kaybolma riskini hem de ortalığa dağılma riskini en alt seviyeye indiriyor.

Pilsan Çantalı Master Bloklar, renkli tasarımları ve birbirinden farklı şekilleri ile çocukların zeka gelişimini olumlu yönde etkiliyor. Dayanıklı malzeme yapısı sayesinde uzun süre deforme olmuyor ve yıllarca kullanılabiliyor. Ortalama beş ile on iki yaş arası çocuk grubuna hitap eden bu bloklar, hem çocukların hem de ebeveynlerin dikkatini çekiyor.

Net Miktar (g/ml)
18000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PİLSAN PLASTİK VE OYUNCAK SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi