DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000011021

Piknik Japon Tipi Kürdan 400'Lü 110 - P

Marka: Piknik
6,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Piknik Japon Tipi Kürdan 400'Lü 110 - P

Ağız ve diş sağlığının korunmasında önemli bir rol oynayan Piknik Japon Tipi Kürdan, yemek sonrası diş arasına kaçan artıkların temizlenmesini sağlıyor. Sahip olduğu özel nem oranı ve yumuşaklığı sayesinde rahat bir kullanıma ev sahipliği yapan ürün, özellikle etli ve lifli gıdalar tüketildikten sonra yaygın olarak kullanılıyor.

İnceden kalına doğru giden ikonik yapısı ve yumuşak dokusu ile diş etlerine zarar vermeden diş aralarının temizlenebilmesini sağlayan Piknik Japon Tipi Kürdan, bazı aperitiflerin hazırlanmasına da yardımcı oluyor. Özellikle parti ve özel geceler için hazırlanan kanepe ve küçük atıştırmalıkların bir arada tutulması için de kullanılabiliyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SULTANLAR EV İHTİYAÇ MAD.PAZ.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi