DSACategoryId/20000000000007/20000000000138/20000000001178

Perilla Star Kurutmalık

Marka: Perilla
109,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Perilla Star Kurutmalık

Portatif kurulum özelliklerine sahip olan Perilla Star kurutmalık, çamaşırlarınızı açık veya kapalı alanlarda pratik bir şekilde kurutabilmenize yardımcı olur. Perilla Star kanatlı çamaşır kurutmalık, geniş kanat yapısı sayesinde çok sayıda giysiyi bir arada kurutabilmenize olanak tanır. Ürünün geniş tel aralıkları, giysilerin kolayca yerleştirilebilmesini sağladığı gibi kurutma hızını da önemli ölçüde artırır.

Perilla çamaşır kurutmalık, kolayca katlanabilir ve hızlıca açılabilir. Alt bölümde yer alan lastik zemin aparatları, kurutmalığın yerinden oynamadan sabitlenebilmesini sağlar. Çift kanat özelliği ile gelen ürün sayesinde farklı ağırlıklara sahip çamaşırlar dengeli bir şekilde kurutulabilir.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DOĞRULAR EV ÜRÜNLERİ A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi