DSACategoryId/20000000000010/20000000000160/20000000001268/20000000010716
Pedigree Tavuklu Köpek Konservesi 400 G

Pedigree Tavuklu Köpek Konservesi 400 G

Marka: Pedigree
11,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pedigree Tavuklu Köpek Konservesi 400 G

Pedigree Tavuklu Köpek Maması 400 Gr. doğal ve kaliteli malzemelerden hazırlanmış bir konservedir. Üretiminde dondurulmamış ve işlenmemiş taze et kullanılmıştır. Sadık dostlarımız olan köpeklere kaliteli, leziz ve doğal beslenme imkanı sunmak amacı ile özenle hazırlanmıştır. Köpeğinizin temel besinleri alabileceği bir üründür. Kuru köpek mamalarının çok iyi bir tamamlayıcısı olmakla birlikte, tek başına da çok lezzetli bir öğündür. Yediklerinden sıkılan köpeğiniz için farklı ve damak tadına uygun bir alternatif olacaktır. 


Yavru köpekler için günlük öğün sayısı beş olarak planlanmalıdır. Büyüdükçe azaltılan öğün sayısı bir yaşına geldiğinde tek sefere indirilmelidir. Yeme ve içme eğitimi için, köpek önüne konulan besini hemen bitirmeli, bitirmediği takdirde belli bir süre sonra kaldırılmalı (30 dakika) ve yemek her gün aynı saatlerde verilmelidir. 

Köpeğinize evde tuvalet eğitimi verebilmek için öncelikle uygun bulduğunuz bir yere gazete kağıtları sermeniz gerekmektedir. Köpek ne zaman tuvaletini gazetenin üzerine yapsa ödüllendirilmelidir. Birkaç kat üst üste koyulmuş olan bu gazete kağıtları pislendikçe üstteki katın atılması önerilir. Eğer köpek gazete kağıdından başka bir yere tuvaletini yaparsa ona sert davranılmaması ve bağırılmaması gerekir. Bu tarz tepkiler köpek üzerinde ileriye yönelik olumsuz etkiler bırakabilir. Yapılması gereken o bölgeyi temizlerken köpeğin sahibinin yanında olmasıdır. Yapılan temizliği ve sahibinin surat ifadesini gören köpek, yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlayacaktır.

 

Köpek gazete kağıdına alışmaya başladıktan sonra gazete ile kaplı alan küçültülmeli veya bu gazeteler istenilen yere koyulmalıdır. Ancak bu yer değişimi bir anda yapılmamalıdır. Aşamalı olarak ve alıştırılarak yapılması oldukça önemlidir. Tuvalet eğitimi köpeğe 5-7 yaşa kadar verilmelidir. Kimi köpek kolayca bu alışkanlığı kazanırken, kimisinin alışması biraz daha uzun sürebilir.  

( ) Sepetinize Eklendi