Pedigree Ranchos Ödül Maması Kuzulu 70G

Pedigree Ranchos Ödül Maması Kuzulu 70G

Marka: Pedigree
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Pedigree Ranchos Ödül Maması Kuzulu 70G

PEDIGREE® RANCHOS ™ köpek ödül maması, köpeklerin hayallerindeki koku ve tadı içeren kurutulmuş etlerden oluşur. İçeriğinde %95 et ve hayvansal yan ürünler bulunur. PEDIGREE® RANCHOS ™ yapay renkler ve tatlar barındırmaz. Tam Da Hayal Ettikleri Gibi!

Yetişkin köpekler için tamamlayıcı mama.

Bileşenler: et ve hayvansal yan űrűnler (toplam %95, %15 kuzu içerir), mineraller, bitkisel ve hayvansal yağlar.

Analitik bileşenler (%): protein: 42.0; yağ içeriği: 22.0; inorganik madde: 7.5; ham selüloz: 1.0; nem: 27.0; enerji: 360 kcal/100 g.

Kg Başına Katkı Maddeleri: Koruyucular; Besinsel katkılar: Vitamin A: 4992 IU, Vitamin D₃: 499 IU, Vitamin E: 52.0 mg.Besleme talimatı:

Küçük boy köpekler, örneğin: Dachshund, günde yarım adete kadar besleyin. Orta boy köpekler, örneğin: Cocker Spaniel, günde 1 adete kadar besleyin. Büyük boy köpekler, örneğin: Labrador, günde 2 adete kadar besleyin. Ödül maması ile beslediğinizde ana besin miktarını buna göre ayarlayınız. Serin ve kuru yerde saklayınız. Paketi açtıktan sonra sıkıca kapatarak saklayın ve 2 hafta içinde tüketin. Yanında mutlaka taze içme suyu bulundurunuz.

En uygun ambalaj üzerinde belirtilen tarihten önce kullanılmalıdır/ Parti numarası ve fabrika tanımlama numarası ambalajın üzerindedir. Fabrika Kimlik Numarası: AT HT30906 EG.

İthalatçı Firma adı ve adresi: Mars Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti. 

Boğulmaya engel olmak için; torbaları bebeklerden, çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutunuz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi